Cyber week: Min. 30% reducere* >

Livrare gratuită de la %free_shipping_cost

Comenzile în valoare de cel puțin %free_shipping_cost beneficiază de livrare gratuită! Comenzile plasate până la %cut_off_time vor fi expediate în aceeași zi.

Politică de retur de 30 de zile

Câteodată se întâmplă să nu fiți complet mulțumit de produsul comandat. În astfel de cazuri, puteți returna produsul respectiv. Ne vom ocupa noi de el. Puteți returna produsul comandat timp de 30 de zile de la data livrării.

Lampă de podea industrială din oțel cu 2 lumini - Suplux

595,00 lei 416,50 lei
Reducerea este de 178,50 lei Această promoție este validă pentru încă 5 zile
Cu TVA Inclus

Transport gratuit de la 500 lei

  • 30 de zile drept de retur
Aveți nevoie de ajutor
de la echipa noastră?

Echipa noastră vă stă la dispoziție 5 zile pe săptămână.

Sunați-ne
+40316306695

În fiecare săptămână prețurile noastre pot fi diferite, în funcție de stocul disponibil și de vânzările din săptămâna precedentă. Prețurile pot, de aceea, crește, scădea sau rămâne neschimbate. Ziua în care prețul este fixat din nou este indicat de număru


Reducerea afișată este întotdeauna calculată pe baza prețului recomandat. Acest preț recomandat este prețul de retail recomandat de producător pentru produs.

Alte culori
Mai multe din această serie

Accesorii

Vă rugăm să aveți în vedere că lampa de mai sus se furnizează fără sursă de lumină, așadar, va trebui să comandați sursa separat

upsell

Am gasit alte produse care v-ar placea!

Detalii

Lampa de podea Suplux este o lampă de podea industrială din oțel cu două pete reglabile pe corp, aceste pete sunt perfecte pentru distribuirea luminii în camerele dvs.! Această lampă este un adevărat plus pentru interiorul dvs. și oțelul frumos îi conferă un aspect modern, în timp ce designul rămâne industrial!
Lampa are o înălțime de 150 cm și o lățime de 32 cm. Baza are un diametru de 22 cm și o înălțime de 3 cm. Cablul lămpii are 240 cm lungime. Dacă comandați această lampă, din păcate nu veți obține sursele de lumină, deci trebuie să alegeți singuri sursele de lumină GU10 potrivite pentru lampă (max. 50 Watt).
Optează pentru atmosferă și optează pentru lampa de podea Suplux!

Mai multe informații

Mai multe informații
Detalii produs 
Număr articol94736
Suport corp de iluminatGU10
Bec inclusNu, fără bec inclus
Bec compatibilHalogen, LED
Funcție iluminatLumină directă
Intensitate luminoasă reglabilăDa, comutator reglare intensitate luminoasă neinclus
General 
EAN08718881066283
MarcăQAZQA
ManualDownload PDF
StilIndustrial, Modern
FormăAlungit
Culoare și material 
CuloareOțel
MaterialOțel
Dimensiuni și greutate 
Dimensiuni generaleînălțime 150 cm - lățime 32 cm
Dimensiune bazăDiametru 22 cm - înălțime 3 cm
Lungime cablu240 cm
Greutate4.5 kg
Bec 
Număr lumini2
Putere 50
Voltaj220 V/230 V
abajur lampă 
Cu abajur 1
Opțiuni 
CamerăSufragerie, Vestibul, Bucătărie, Dormitor, Cameră de zi, Lămpi interior
Suprafață de instalarePardoseală/Podea
Specificații tehnice 
Clasificare IPIP20
Funcție tactilăNu, fără funcție tactilă
Cu cablu și stecherDa, acest produs include cablu și ștecher
Pachet 
Ambalajînălțime 31,5 cm - lungime 57 cm - lățime 13,5 cm

Service & returnare

Service Service

Retourneren Returnare

Pur și simplu informați-ne privind returul dorit folosind portalul nostru de retur. Dacă aveți întrebări, vă rugăm să contactați serviciul pentru clienți la [email protected] sau apelând +40316306695 (tarif local).

  • Transport gratuit de la 500 lei
  • 30 de zile drept de retur
Scrieți-vă propria recenzie
x
Doar utilizatorii înregistrați pot scrie recenzii. Conectați-vă sau creați un cont

Întrebări produs

Nicio întrebare deocamdată. Fiți prima persoană care adresează întrebarea!